Бели шатори (пагоди)

Кетеринг

Декорација

Добродојдовте во Глобус Евент

Нешто за нас

Почитувани,
Би сакале да Ви ја преставиме ново формираната евент компанија Глобус Евентс Македонија.
Се надеваме на остварување контакт и взаемна соработка.
За сите информации можете да не контактирате на 078-333-405 i 070-713-713

Срдечен поздрав
Глобус Евент Македонија

Бели луксузни шатори - Пагоди , кои се користат за организирање на свадби, крштевки, родендени, приватни забави, саеми, фестивали, корпоративни настани, ВИП настани, коктели ...
Пагодите можат да сместат 50-200 луѓе, со можност бројот на гостите да се зголемува во зависност од потребата.
Од додатоци Пагодите вклучуваат: комплетна декорација со свила, декоративни детали во бои по Ваш избор, маси , столици, декорација на столици (бели сатенски навлаки и декоративна лента во боја по Ваш избор), чаршафи, полн кујнски прибор, бар маси, декорација за бар маси, осветлување итн...
По желба на купувачот , ние нудиме и кетеринг услуги за Вашиот настан, како и над 20 келнери и готвачи.
На Ваше барање можеме заедно да составиме мени кое би го послужиле на локација која Вие би ја одредиле.
Глобус Евент Македонија е пред се евент агенција, фокусирана исклучително на квалитет. Ние им нудиме на нашите клиенти различни иновативни решенија кои се прифатливи и прилагодени на сите потреби и желби. Ние работиме во директен договор со нашите клиенти, ние нудиме услуги кои ги постави високи стандарди во управување со настани.
Едноставно кажано во Глобус Евент Македонија сме

Креативни, забавни, професионални во организирањето и спроведувањето на настани.
Глобус Евент Македонија е пред се евент агенција, фокусирана исклучително на квалитет и професионализам.
globusevent-divider
globusevent-divider

Најдобра услуга и прифатлива цена.

Пагоди

Пагоди во различни димензии

globusevent-divider
globusevent-divider

Нашата храна

Задоволство е да се работи со Глобус Евент.
mak jeans

Mak Jeans

Глобус Евент ги задоволи моите барања.
bojan antic

Катерина Маџаровска

Одлична услуга и соработка во континуитет.
sandra doncevska

Сандра Дончевска

Што нуди Глобус Евентс

Услуги

Брз одговор

Ние сме достапни секој работен и неработен ден. Направете резервација во секое време.

Пагоди

Пагоди (бели шатори) со алуминиумска конструкција во повеќе димензии.

Декорација

Монтажа и декорација на пагодите по Ваша желба.

Кетеринг

Нудиме кетеринг. Погледнете во менијата за повеќе информации.
Во секое време достапни за Вас. За информации контактирајте не на еден од телефоните или преку контакт формата на нашата веб страна. Направете резервација преку формата за резервации.
globusevent-divider

Направете резервација

Закажете настан

globusevent-divider

Facebook

Посетете ја нашата Facebook страна

Последни твитови

Новости и настани

Зачлени се

Добивај новости преку е-пошта